Provoz nevýherní zábavní techniky

Nabízíme kompletní vybavení provozovny zákazníka nevýherní zábavní technikou (jukeboxy, fotbálky, šipky, kulečníky, silové automaty, pokerové stoly, atd.), formou provozu zábavní techniky. Tato zařízení jistě zvýší návštěvnost a atraktivitu provozovny a přinesou Vám i nemalý finanční efekt z tržeb těchto zařízení.

K umístěným zařízením zábavní techniky je možno dodat i různá přídavná zařízení (např. monitory, reproduktory a světelnou reklamu).

Jukeboxy mp3

Naše firma nabízí hlavně provoz jukeboxů mp3 (New, Classis, Mini, Mural – včetně doplňků – reprosoustavy, mikrofony na karaoke, zobrazovací moduly k příjmu videoklipů) do Vaší provozovny. Při provozu jukeboxu zajišťujeme zastřešení (vyjednání podmínek) s OSA a INTERGRAM a dodávání zdarma pravidelné aktualizace hudebních nahrávek.

Jukebox New

jukebox-new-01

Jukebox New – Kvalitní stojanový jukebox v dřevěném korpusu s velkým hudebním výkonem určený k ozvučení hospod, barů a jiných restauračních zařízení.

Jukebox Classic

jukebox-classic-04

Jukebox Classic – Kvalitní stojanový jukebox v dřevěném korpusu s velkým hudebním výkonem určený k ozvučení hospod, barů a jiných restauračních zařízení.

Jukebox Mini

jukebox-mini-04

Jukebox Mini – Nástěnný dřevěný jukebox malých rozměrů určený k ozvučení hospod, barů a jiných restauračních zařízení

Jukebox Mural II

jukebox-mural-ii-01

Jukebox Mural II – Nová generace nástěnného jukeboxu s dotykový ovládáním určeného k ozvučení hospod, barů a jiných restauračních zařízení

Zábavní technika

Kromě jukeboxů umisťuje naše firma do provozu i jinou zábavní techniku jako např.stolní fotbálky, šipky, vzdušné hokeje, silové automaty – boxery, billiardy, atd.)

Vzhledem k rozmanitosti a široké nabídce námi nabízené techniky můžeme plně uspokojit požadavky našich klientů.