Nero Amusement

Od roku 1997 znamená značka Nero Amusement nejvyšší kvalitu ve výrobě, prodeji, provozování a pronájmu nevýherní zabavní techniky, náhradních dílů a poskytování dalších služeb (prodej a aktualizce hudebních nahravek do jukeboxů, zastupování provozovatelů jukeboxů proti organizacím hajícím autorská práva, catering zabavy, catering mobilních kasín, gastro catering) spojených s tímto odvětvím.

Zkušenosti z výroby a provozu našich výrobků (jukebox mp3 – cd, silový automat, boxer, vzdušný hokej – air hockey, stolní fotbal – fotbálek, šipky – šipkový automat, billiard, kulečník, flipper – pinball, basketbal, dětský automat, dovednostní automat, arkádový automat aj.) jsme samozřejmě využili i k jejich vývoji. Neustále se snažíme naše výrobky přizpůsobovat novým trendům a naší filozofií je spolupracovat s našimi partnery a koncovými zákazníky tak, abychom co nejlépe uspokojili jejich přání a potřeby a přinesli jim co největší zážitek ze hry.

Naše produkty a služby můžete vidět a vyzkoušet nejen v České republice, ale i ostatních zemích EU. Zároveň jsme výhradním zástupcem jednoho z nejznámějších světových výrobců jukeboxů (takzvaných bubblerů, následníků světoznámých jukeboxů Wurlitzer) – firmy Sound Leisure z Velké Britanie.