Rozcestník

Už jste si určitě všimli nového rozcestníku, který vede k našim značkám Nero Amusement (jukeboxy, stolní fotbálky a zábavní technika), Nero Games (pokerové stoly, rulety, automaty a hazardní zařízení), Nero Kids (dětské koutky, hračky a dětské hrací moduly), Nero Garden (fontány, kaskády a kašny), Nero Wood (stolařství, truhlářství, lakování a sítotisk) a Areál Zavadilka (restaurace, club, rekreační park a sportovní areál v obci Prostřední Bečva).

Značky i nadále zůstávají pod záštitou společnosti Nero Trade a.s. a na úvodní stránce rozcestníku jsou odděleny logy a obrázky korespondujícími s jejich činností. Níže na stránce naleznete aktuálně neobsazená pracovní místa v České Republice a výhody práce pro skupinu Nero.

Ve spodní části stránky se dozvíte s kterými firmami spolupracujeme (například jukeboxy Soundleisure, pro něž jsme výhradními zástupci v České Republice) a naleznete zde kromě kontaktních údajů i obchodní podmínky pro e-shopy a všeobecné obchodní podmínky, ve kterých například zjistíte délku záruky na námi nabízené zboží, nebo třeba jak probíhá takové servisování zábavní techniky.