Nové webové stránky

Dokončili jsme nejdůležitější práce na nových webových stránkách a postupem času je už budeme jen zkvalitňovat a dolaďovat. Naše stránky nově běží na redakčním systému WordPress, který nám umožní přidávat relevantní a kvalitní obsah na naše stránky v mnohem kratším čase.

Redakční systém, není jedinou novinkou, které jste si mohli na našich stránkách všimnout. Celé menu jsme minimalizovali, díky čemuž se snadněji dozvíte relevantní informace, mezi které patří například cena pronájmu jukeboxů, provoz jukeboxů a prodej jukeboxů. Další novinkou je responzivní design, nyní jsou naše stránky na mobilních telefonech ještě přehlednější. A v neposlední řadě jsme rozdělili Nero Trade na dvě stránky: Nero Amusement, která se zabývá prodejem, pronájmem a provozem zábavní techniky a na Nero Games, kde naleznete novinky z loterijního zákona a budete mít možnost pořídit si automat (VHP), terminál (VLT), ruletu, poker, atp. i do Vaší provozovny.

Zároveň bychom taktéž rádi upozornili na výpadek bazaru zábavní a výherní techniky, který právě převádíme na nový server. Tento převod skýtá pár úprav v databázi, ale věřte že na jeho znovu-zprovoznění usilovně pracujeme.

Přejeme příjemné prozkoumávání nových webových stránek.